SHOWBIZ

Reperi shqiptar e kuptoi para partneres që ajo është shtatzënë

Reperi Gold AG i ka habitur të gjithë me deklaratën e fundit. Pasi zbuloi lajmin e bukur se do bëhej baba për herë të dytë ai gjithashtu ka zbuluar se ka qenë ai që e ka marrë vesh lajmin para partneres së tij dhe se ja ka bërë surprizë. Jemi mësuar që zakonisht gratë janë ato që kuptojnë shenjat të parat dhe surprizojnë partnerët e tyre. Por në këtë rast ka ndodhur e kundërta.

“Lajmin e mora pak para nuses. Ka patur shenja të shtatzënisë dhe kur shkuam në klinikë i kërkuam gjinekologes mos t’i tregojë edhe nëse është. Më vonë e kuptoi, por ishte si surprizë”- shpreh reperi.

Ai tha se dhe fëmija i dytë është djalë dhe tashmë po mendojnë edhe për emrin.

“Jemi në pritje të fëmijës së dytë i cili është prapë djalë. I dua edhe vajzat edhe djemtë. Në jetë kam patur nevojë për vëllezër dhe më vjen mirë që djali im do bëhet me vëlla. Shpresoj të bëhen edhe me vëllezër dhe motra të tjerë. E kemi menduar edhe emrin, do e zbulojmë në shtator kur të vijë në jetë. Është një emër që më ka pëlqyer dhe lidhet edhe me Guerilin”- tha Gold Ag.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top