SHOWBIZ

Reperja shqiptare sulmon Melindën për këngën e re.

Melinda Ademi u rikthye në muzikë ditën e djeshme me një këngë të fuqishme që u prit mjaft mirë nga fansat e saj. Kënga e re mban titullin “Qa din ti” dhe për 24 orë ka arritur 1 milionë klikime në “Youtube”.

Edhe pse kënga dhe performanca e Melindës nuk ka marrë asnjë kritikë deri më tani, nuk ka munguar një thumb shumë i hidhur nga reperja tjetër Gjira, që konsiderohet si rivale e Melindës. Kjo e fundit e ka prekur Melindën në pjesën e saj më të dobët, tek ndarja nga jeta e të ëmës. Gjira shprehet se nuk arrin të kuptojë se si mund të dalë e veshur Melinda në atë formë, pasi në muajin mars nëna e saj ndërroi jetë.

“Në mars i ka vdekur nëna nga kanceri e në maj lanson këngë duke u dridhur në tanga. Më fal po këto femna nuk po mundem të i marrë seriozisht. %moral % ndërgjegje, %talent %shije. Pusho në paqe”, shkruan Gjira në reagimin e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top