SHOWBIZ

Rina Balaj feston ditëlindjen e saj të 22-të.

Këngëtarja Rina Balaj po përgatitej prej një jave për ditën e saj speciale, ditëlindjen dhe festa kishte filluar që herët.

Ajo i kishte paralajmëruar të gjithë ndjekësit e saj në rrjete sociale për ditën e lindjes, teksa tregonte vazhdimisht surprizat e dhuratat e shumta që merrte gjatë këtyre ditëve.

Madje, ajo udhëtoi së bashku me partnerin Sin Boy drejt Turqisë, për të festuar së bashku e për të kaluar disa ditë relaksi.

Më në fund dita e shënuar ka ardhur për Rinën dhe ajo e ka pritur sapo ka hyrë mesnata. Këngëtarja ka ndarë një foto në InstaStory ku tregon ushqimet e shijshme për ditëlindje (duh, ku ka surprizë më të mirë në mesnatë!)

“E gëzofsha ditëlindjen”- shkruan ajo krahas postimit.

Ndërkohë, së fundmi ajo ka realizuar një set të veçantë fotografik me të dashurin, reperin Sin Boy, ku kanë pozuar së bashku në stilin e kohëve të lashta.

Me veshje tradicionale mbretërore, Sin Boy dhe Rina kanë pozuar si sullatin dhe sulltanesha e kohëve të perandorisë osmane.

“Gjeta një fotografi nga jeta jonë në të kaluarën”, ka shkruar reperja në Instagram

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top