SHOWBIZ

Rita Ora bëhet virale në rrjet pasi ngatërroi mollën me pjeshkën

Këngëtarja Rita Ora është bërë virale së fundmi në rrjete sociale. Teksa po jepte një intervistë, ajo për një moment ka ngatërruar frutin e mollës me pjeshkën.

Komenti i saj ka shkaktuar të qeshura në programin “The Big Breakfast”.

“Shikoni këtë mollë të pluhurosur! A mund ta shikoni?”, tha Rita: “Unë as që mendoj se është një mollë. Unë mendoj se është si një dardhë e vyshkët”, vijoi këngëtarja.

AJ menjëherë e ndërpreu Ritën dhe i tha se është një pjeshkë.

“Rita, më vjen keq të ta them ty por kjo është një pjeshkë, jo një mollë”.

“Rita është padyshim një zonjë që nuk shkon në supermarket”, tha Mo duke qeshur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top