SHOWBIZ

Rita Ora ka një mesazh për ata qe shkojn në pushime.

Rita Ora këngëtarja me prejardhje shqiptare njihet për stilin e saj të veçant e të veshurit.

Dhe së fundmi në nje postim në instagram ajo jo vetëm që e ka dëshmuar këtë por ajo gjithashtu ka një mesazh për të gjithë ata që shkojnë në pushime.

Ajo ne setin e ri fotografik ka paraqitur edhe këtë tekst: Wear a mask even on holiday… që në shqip do të thotë ” Mbani një maskë edhe gjatë pushimeve “

Postimin e plotë mundë ta gjeni më poshtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top