SHOWBIZ

Rita Ora uron festën e 28 Nëntorit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka uruar 28 Nëntorin.

“URIME DITA E FLAMURIT!!!!”, shkruan ajo ku ka bashkangjitur edhe një video teksa performon Shotën së bashku me trupën e vallëzimit kur ishte në Prishtinë. “Urime Dita e Pavarësisë”, shton ajo më tej.

Ajo publikoi disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku theks të veçantë u jep çizmeve që ajo kishte veshur, të dekoruara me flamurin shqiptar.

Para këtij postimi, ajo kishte ndarë edhe një postim të fansave të saj, një fotografi e vjetër e saj ku është vetëm një vogëlushe veshur me një jelek me flamurin kuq e zi dhe plis të bardhë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top