SHOWBIZ

Rita surprizon me veprimin për Duan!

Konflikti mes Dua Lipës dhe Rita Orës mund të jetë duke u shuar, bazuar kjo në një video të postuar nga vetë Rita në “InstaStory”.

Trajneri i artistes ka publikuar një moment ku Rita shihet duke u ushtruar në palestër. Megjithatë, vëmendjen e të gjithëve e ka rrëmbyer kënga që dëgjohet në sfond, ajo e Dua Lipës, “One kiss”. Për më tepër, video është ripostuar edhe nga Rita, e cila nuk mund të mos e ketë vënë re diçka të tillë.

Thuhet se Dua dhe Rita nuk kanë marrëdhënie të mira dhe s’i kemi parë kurrë bashkë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top