SHOWBIZ

Robert Berisha në një lidhje me modelen italiane.

Robert Berisha i ka hedhur benzinë zjarrit dje dhe është kthyer në kryefjalën e të gjitha mediave, duke publikuar një video ku shfaqet në shoqërinë e një modeleje italiane.

Roberti dhe Maria Bove po darkonin dje së bashku dhe ishte bukuroshja seksi ajo që ndau në InstaStory një video me këngëtarin shqiptar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top