SHOWBIZ

Robert dhe Patris Berisha humbin personin më të shtrenjtë të familjes.

Robert dhe Patris Berisha në mëngjesin e sotëm kanë humbur personin më të shtrenjtë të familjes nënën e tyre.

Njoftimin e ka dhënë djali i vogël i familjes, Patrisi, përmes një statusi në rrjetin social Facebook.

Mami jem ma e mira…Ma ke këputur shpirtin të pushoftë shpirti i qetë” -ka shkruar Patris Berisha në Facebook.

Gjithashtu edhe Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram e ka dhënë vetë lajmin e hidhur se mamaja e tij, Teuta, është ndarë nga jeta.

Këngëtari ka publikuar një fotografi me të ëmën, krahas së cilës zgjedh të mos shkruajë shumë fjalë dhe ta mbajë për vete pikëllimin e madh.

Pusho e qetë mami jem për ty me shkru kom shum,po e lë me kaq”,-ka shkruar Robert Berisha në llogarinë e tij Instagram.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top