SHOWBIZ

Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku vendosin të i japin edhe një shansë tjetër fejesës së tyre.

Ndarja mes çiftit të fejuar,bokserit Haxhi “Robin” Kraniqi dhe modeles Heidi Lushtaku, u përfol në vitin 2019, ishte Heidi ajo që në prill të këtij viti, konfirmoi ndarjen e tyre.

Çifti i kishin dhënë fund lidhjes së tyre 4-vjeçare, disa muaj më parë që kur Lushtaku e kishte konfirmuar në prill.

“Ndarjet janë të vështira dhe aspak të këndshme, sidomos pas një periudhe afërsisht katërvjeçare, të cilën e kemi të mbushur me përjetime të këndshme dhe të hareshme. Nga pamundësia që ta ruajmë këtë harmoni, ekuilibër dhe përkushtim ndaj njëri-tjetrit në vijim, kemi vendosur para shtatë muajsh t’i japim fund fejesës sonë”, kishte shkruar ajo.

Së fundmi, kur Kransniqi triumfoi si kampion bote në boks, modelja e kishte uruar me disa postime në llogarinë e saj në Instagram, duke e quajtuar atë kampion.

Siç shihet çifti kanë ri-nisur lidhjen e tyre, por që njëherë duan ta qëndrojnë larg syve të publikut.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top