SHOWBIZ

Sali Gashi sjellë projektin e tij më të ri.

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun Sali Gashi ditën e djeshme ka publikuar projektin e tij më të ri me një interpretim mjaftë të bukur të titulluar “Hysen Aga” dhe vjen i finalizuar me videoklip deri në detaje.

Ky projekt është pritur mjaftë mirë dhe ka pasur komente pozitive.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Po ashtu rreth një javë më parë kishte publikuar një tjetër projekt të titulluar “Motra ty kurrë nuk të gjetë” që padyshim edhe ky si projektet e tjera bëri bujë të madhe.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top