SHOWBIZ

Samanta Karavella tërheqëse me stilin e flokëve të viteve të 70-ta.

Samanta Karavella ka kohë që ska publikuar ndonjë projekt të ri muzikor por është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Përkundër se këtë kohë ka qenë më pasive në muzikë, ajo po vazhdon të sjell imazhe e postime të ndryshme në Instagram, aty ku ndiqet nga mijëra fansa.

Këtë herë, Samanta ka publikuar një set të ri të fotografik të inspiruar nga vitet e ’70.

Me veshjen transparente dhe me stil flokësh të veçantë, zeshkania bukuroshe duket në formë të mahnitshme.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top