SHOWBIZ

Selena Gomez e përgjakur në mes të rrugës?

Gjatë ditës së djeshme në rrjet kanë qarkulluar disa foto të Selena Gomez teksa shfaqet e përgjakur në mes të rrugës, e shoqëruar nga një polic.

Këngëtarja duket e shqetësuar dhe fansat janë merakosur për të, mirëpo gjërat s’qenkan siç duken.

Në fakt, Gomez është duke xhiruar për filmin e ri “Only Murders in the Building”, ndaj edhe skena e përgjakshme ishte pjesë e skenarit të filmit.

Xhirimet e filmit po vazhdojnë dhe ende nuk ka ndonjë datë publikimi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top