SHOWBIZ

“Sherr” mes Labit dhe Sabri Fejzullahut.

Mesa duket komentet në rrjetet sociale janë bërë shkak për një “sherr” mes këngëtarëve. E gjitha nisi kur Labi publikoi një foto të tij në Instagram, ku i erdhi një koment nga faqja e Sabri Fejzullahut, ku shkruhej vetëm “hahahahaha”.

Pas këtij komenti, i menjëhershëm ka qenë reagimi i Labit, i cili i është përgjigjur:

“Cfarë ka për të qeshur këtu se po qesh në çdo postim timin? Më thuaj të qeshi edhe unë?”

Akoma nuk bëhet e ditur nëse është ky një gabim nga ana e Sabriut, i cili e ka fshirë menjëherë komentin.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top