SHOWBIZ

Shkoi për të ndjekur ndeshjen e djalit të tij, Kanye përfundon “duke u zënë”!

Kanye West i ka zhvendosur zënkat nga në rrjetet sociale, në jetën e përditshme.

Reperi u filmua duke u grindur me një prind në lojën e futbollit të djalit të tij Saint në Los Angeles.

Në disa pamje të siguruara nga mediat e huaja duket 45 vjeçari, i cili është përballur me reagime publike dhe pasoja profesionale për sulmin e tij të komenteve antisemitike, duke pasur një shkëmbim të ashpër me një individ të paidentifikuar.

Kim Kardashian ndodhej aty gjithashtu për të mbështetur djalin e saj. Miliarderja u ul aty pranë në një karrige në lëndinë e rrethuar nga siguria, por nuk bëri asnjë reagim në lidhje me incidentin.

Një grua tjetër, e cila dukej se ishte një mike e familjes – iu afrua West dhe i tha diçka që e shtyu autorin e hitit “Heartless” të dilte nga fusha.

Një dëshmitar i tha TMZ se West iu deshën disa minuta për t’u qetësuar dhe përfundimisht u kthye për të parë pjesën tjetër të lojës së Saint pa ndonjë dramë të mëtejshme.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top