SHOWBIZ

Shpat Kasapi me këngë kushtuar të dashurës së tij.

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi është tejet aktiv në rrjetet sociale,duke ndarë imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit, Shpati ka publikuar një fotografi ku shihej i veshur plot stil, teksa demonstronte afër një pianoje.

“Një këngë për ty dashuri”, ka shkruar ai në përshkrim.

Me anë të këtij mesazhi, artisti kishte etiketuar edhe të dashurën e tij, Selvijen, duke nënkuptuar se do t’i kushtohet asaj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top