SHOWBIZ

Stresi dhe Getinjo po vijnë me një super bashkëpunim!

 Stresi dhe Getinjo kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin dhe kanë punuar për një projekt që ka për t’u kthyer menjëherë në hit!

Vetë Stresi e ka dhënë këtë lajm të bukur në llogarinë e tij në Instagram, duke zbuluar edhe vijën melodike të këngës së re, teksa tregon se po bashkëpunon me Getinjon.

“Mushnu Men une dhe @getinjo Coming soon “ S’jom Dorzu” Emocion I madh per ket kong @badboyslabel #2eurogang @edlirbegolli ”- shkruan Stresi krahas videos.

Edhe Getinjo ka zbuluar gjithashtu një pjesë të tekstit të këngës së tyre të re, “S’jom dorzu”, të cilën mezi po e presim.

“Dhimbjet qe ti jep jeta smun i ndal edhe nese i pi 100 brufena..
jeta e tille ta bon zemren me stenda ! Coming soon…”- ka komentuar reperi krahas videos.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top