SHOWBIZ

Stresi dhe Getinjo vijnë me një bashkëpunim.

 Stresi dhe Getinjo kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin dhe kanë punuar për një projekt që ka për t’u kthyer menjëherë në hit!

Dje dy reperët kanë lançuar në Youtube projektin e ri të titulluar “S’jam dorzu”.

“Dhimbjet qe ti jep jeta smun i ndal edhe nese i pi 100 brufena..
jeta e tille ta bon zemren me stenda ! “- janë disa prej fjalëve të këngës që na fiksoi menjëherë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top