SHOWBIZ

Sukses pas suksesi!Dua Lipa fiton çmimin prestigjioz.

Këngëtarja e njohur me famë botërore Dua Lipa përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se së fundmi ka fituar një çmim të rëndësishëm në “Latin American Music Awards” si ‘Favorite Artist- Crossover’. Dua u shpreh tejet e lumtur për këtë sukses ku dhe i falenderoi të gjithë.

Kujtojmë se këngëtarja shqiptare u vlerësua si “mbretëresha e karantinës” pas suksesit që pati me albumin “Future Nostalgia”, i cili u publikua në një kohë që e gjithë bota ishte në izolim total.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top