bora zemani

A është Bora Zemani në pritje të ëmbël?

Një shtatëzani e mundshme e Bora Zemanit ka qenë kryefjalë e mediave rozë në dy ditët e fundit. Shkak është bërë një video e moderatores me partneren e saj, Donaldin në një event publik në kryeqytet ku ky i fundit i prek barkun asaj. Por vetë Bora ka hedhur poshtë zërat për një fëmijë. Ajo […]

LEXO ME SHUME

Luana bën gjestin e papritur për Borën në emisionin e saj

Bora Zemanin dhe Luana Vjollcën, përpos profesionit i bashkon edhe një miqësi e dikurshme. Miqësia e moderatoreve ka nisur pikërisht në televizion, kur Bora pasoi Luanën në rolin e velinës në “Fiks Fare” asokohe. Më pas Vjollca mori një hov duke prezantuar motin në “Top Channel”, pas të cilit iu besuan një sërë emisionesh duke […]

LEXO ME SHUME

Donaldi i “kërkon llogari” Borës

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë emrat më të lakuar të vitit të fundit. Dyshja bënë bujë të madhe me historinë e tyre, të cilën zgjodhën ta jetojnë në syrin e publikut, dashur pa dashur. Një nga momentet e bujshme të historisë së tyre është edhe takimi në BBV, por edhe “dhurata” që i bëri […]

LEXO ME SHUME

Bora është shtatzënë? Vjen reagimi i vetë moderatores

Moderatorja Bora Zemani është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, ajo u përfol sërish e kësaj here për një shtatzëni të mundshme. Madje, ishte një parashikuese që tha për “Shqipëria Live” se Bora është shtatzënë Mirëpo, Bora ka shuar dyshimet ku ka thënë se nuk është shtatzënë. “Më thanë që e kam çun. Për momentin […]

LEXO ME SHUME

Bora “zyrtarizon” lidhjen me Donaldin,

Nuk kishte dyshime për rikthimin e tyre, por tashmë vetë Bora Zemani ka zyratrizuar ribashkimin me Donald Veshajn. Moderatorja ka publikuar foton e parë në rrjetet sociale krah aktorit, ku të dy shihen të buzëqeshur krah njëri tjetrit. Krahas fotos, e shkrepur në studion e Donaldit, Bora shkruan:  “Na lini të kërcejmë.” Ndërkohë nuk ka […]

LEXO ME SHUME

Dalin fotot e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt në darkën romantike

Megjithëse nuk ka më pothuajse aspak dyshime se janë rikthyer bashkë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj tregohen të kujdesshëm në daljet e tyre duke u maskuar me kapele. Por pavarësisht kësaj ata nuk i shpëtojnë paparacëve, ashtu siç ka ndodhur së fundmi. Bora dhe Donaldi janë fotografuar teksa po darkojnë së bashku në një restorant […]

LEXO ME SHUME

Bora Zemani publikon video me Donaldin?

Nëse ka një histori që është bërë aq e ndjekur dhe e komentuar nga i gjithë publiku, është ajo e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj. Pak ditë më parë Semi Jaupaj ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram nga festivali “Sunny Hill”. Deri këtu nuk ka asgjë për t’u çuditur. Por në […]

LEXO ME SHUME

Bora dhe Donaldi hedhin një tjetër ‘hap të rëndësishëm’ në marrëdhënien e tyre

Pasi u shfaqën vazhdimisht së bashku në sytë e publikut dhe pasi mikesha e tyre Semi ‘konfirmoi’ ribashkimin me një foto, Bora dhe Donaldi s’kanë ç’të fshehin më. Ata kanë marrë një “hap të rëndësishëm” në marrëdhënien e tyre, duke i lejuar të gjithë ta marrin vesh se janë bashkë. Pas kaq muajsh, Bora dhe […]

LEXO ME SHUME

Radhën e kishte Bora për të postuar një foto me Donaldin!

Sërish kthehet në vëmendje Bora-Donald! Së fundmi, një foto e Semit me Donaldin dhe Borën bëri xhiron e rrjetit duke ‘vulosur’ kështu rikthimin e këtyre dy të fundit. “Shokë përgjithmonë”, shkruante Semi. Mirëpo, menjëherë pas fotos së Semit, reagoi Trixa e cila haptazi thumbonte dyshen. Ajo ka publikuar një foto të sajën ku shkruan: 2euro. […]

LEXO ME SHUME

Bora del ‘blof’, ruan videon e Beatrix dhe Donaldit duke u përqafuar!

Sërish kthehet në vëmendje Bora-Donald-Beatrix! Tashmë një video po qarkullon kudo ku shihet qartazi se si prezantuesja Bora Zemani ka ruajtur një video të Donaldit dhe Beatrix, të cilët shihet duke u përqafuar. Bora e ka shtuar videon tek “favorite” dhe videot e preferuara dalin me emra. Ndoshta moderatorja nuk e ka ditur këtë gjë. […]

LEXO ME SHUME