dafina zeqiri

Çfarë ndodhi vërtetë midis Dafinës dhe DJ Geek?

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek nuk janë më me njëri-tjetrin? Ky ka qenë “shqetësimi” i ditëve të fundit në rrjet , ku shkak u bë fshirja e fotografive të përbashkëta të dyshes në profilet e tyre zyrtare në Instagram. Së fundmi, burime për “Prive” bëjnë me dije se është e vërtetë që ka pasur një […]

LEXO ME SHUME

“Frymëzuar” nga Luizi, Dafina ndan një mesazh të rëndësishëm!

Personazhet e njohur të showbiz-it, nuk hezitojnë që në rrjetet e tyre sociale të tregojnë se për kë bëjnë tifo brenda “BBV”. Edhe më herët Dafina Zeqiri tregoi se i preferuari i saj në “BBV” ishte Luiz Ejlli, ndërsa akoma vazhdon dhe tregon mbështetjen e saj për artistin nga Shkodra. Së fundmi ajo ka publikuar […]

LEXO ME SHUME

Dafina Zeqiri qenka ndarë me sherr me këtë bashkëpunëtor të saj!

Ron Zaiti debutoi në tregun muzikor shqiptar pas bashkëpunimit të sukseshshëm që pati me Dafina Zeqirin “Murder on the dance floor”. Që nga ai moment këngëtari u pa në çdo koncert me artisten e njohur, duke u bërë edhe pjesë e labelit të Dafinës pas këtij momenti. Mirëpo duket se kaq ka zgjatur miqësia dhe […]

LEXO ME SHUME

Xhuli tregon si e ka rrahur dikur Dafinën, këngëtarja i përgjigjet

Juliana Nura është një nga banoret më të komentuara të “Big Brother Vip Kosova”. Xhuli jo pak herë është bërë kryefjalë e mediave rozë për deklaratat e saj brenda shtëpisë. E një ndër to ishte ajo ku shprehej se disa vite më parë e kishte “rrahur” këngëtaren Dafina Zeqiri. Shkak i këtij sherri mes vajzave […]

LEXO ME SHUME

Dafina Zeqiri shpërthen ndaj Arbër Bytyqit

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka shpërthyer në rrjetet sociale kundër make-up artistit Arbër Bytyqi. Ajo ka ndarë në Instastory një foto që ai kishte publikuar në profilin e tij, krahas së cilës këngëtarja i kërkon publikisht që të mos publikojë më foto të saj, pasi nuk punojnë më bashkë. Ndër të tjera ajo e cilëson Bytyqin […]

LEXO ME SHUME

Dafina Zeqiri “shpërthen” e revoltuar: Ku na humbi respekti?

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka reaguar e revoltuar në rrjetet sociale, në lidhje me një ngjarje të ndodhur në Tiranë. Teksa ka ripostuar ngjarjen në rrjetin social Instagram, Dafina ka shkruar: “Pse gjithë ky agresivitet? Pse kaq nervoz për çfarë arsye? Ku na humbi respekti dhe mirëkuptimi për njëri-tjetrin? Çfarë po na ndodh?” Për […]

LEXO ME SHUME

Eleminuan Arta Nitajn nga spektakli, Dafina Zeqiri ironizon keq jurinë e “Dance Albania”

Eleminimi i Arta Nitajt nga spektakli i kërcimit “Dance Albania”, nuk u prit aspak mirë nga modelja dhe këtë gjë ajo e shprehu menjëherë gjatë emisionit. Por me sa duket edhe mikesha e saj, këngëtarja Dafina Zeqiri ka diçka për të thënë për eleminimin e modeles nga “Dance Albania.” Në një postim në llogarinë e […]

LEXO ME SHUME

Era Istrefi thumbon Dafina Zeqirin

Pas dramës për një palë vathë, Dafina Zeqiri dhe Era Istrefi nuk kanë kursyer sërish thumbat për njëra-tjetrën. Dafina ka publikuar disa fotografi në Instastory, ku shfaqet me baluke. Era publikoi më pas disa fotografi me një stil krejt ndryshe flokësh, gjithashtu dhe ajo me baluke. Krahas fotografive, këngëtarja ka shkruar: “Trend bëj, nuk ndjek”. […]

LEXO ME SHUME

Dafina Zeqiri shpërthen në lot pas abuzimit së 11-vjeçares në Kosovë

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka reaguar për ngjarjen e rëndë që i ndodhi një 11-vjeçareje në Kosovë, e cila u mbaj prej 7 orësh nga disa persona. E mitura u abuzua nga 5 burra. Ngjarja e rëndë ndodhi më 27 gusht, nga ora 17:30 deri në 00:30. Kujtojmë që e mitura u ndalua në […]

LEXO ME SHUME

Shfaqet me maskë oksigjeni, çfarë po ndodh me Dafina Zeqirin?

Dafina Zeqiri ka patur shumë probleme shëndetësore kohët e fundit. Ditën e djeshme ajo ka postuar një video duke mbajtur një maskë oksigjeni. Kjo ka merakosur shumë fansa të saj edhe pse Dafina nuk ka dhënë asnjë sqarim mbi problemin e saj shëndetësor. Edhe pse në gjendje jo të mirë Dafina nuk zhgënjen asnjëherë pasi […]

LEXO ME SHUME