donald veshaj

Donaldi i “kërkon llogari” Borës

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë emrat më të lakuar të vitit të fundit. Dyshja bënë bujë të madhe me historinë e tyre, të cilën zgjodhën ta jetojnë në syrin e publikut, dashur pa dashur. Një nga momentet e bujshme të historisë së tyre është edhe takimi në BBV, por edhe “dhurata” që i bëri […]

LEXO ME SHUME

Produksioni “përzë” Donaldin nga “DWTS”

Mbrëmja e 7 tetorit iu rezervua “Dancing With The Stars”, ku moderatorja Bora Zemani surprizoi me një kërcim në hapje të shfaqjes. Ishte një mbrëmje e gjatë por, Bora gjatë gjithë kohës kishte një ndihmë ekstra në parapaskenë. Sigurisht që bëhet fjalë për partnerin e saj, Donald Veshajn. Ky i fundit nuk i është ndarë […]

LEXO ME SHUME

Bora “zyrtarizon” lidhjen me Donaldin,

Nuk kishte dyshime për rikthimin e tyre, por tashmë vetë Bora Zemani ka zyratrizuar ribashkimin me Donald Veshajn. Moderatorja ka publikuar foton e parë në rrjetet sociale krah aktorit, ku të dy shihen të buzëqeshur krah njëri tjetrit. Krahas fotos, e shkrepur në studion e Donaldit, Bora shkruan:  “Na lini të kërcejmë.” Ndërkohë nuk ka […]

LEXO ME SHUME

Dalin fotot e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt në darkën romantike

Megjithëse nuk ka më pothuajse aspak dyshime se janë rikthyer bashkë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj tregohen të kujdesshëm në daljet e tyre duke u maskuar me kapele. Por pavarësisht kësaj ata nuk i shpëtojnë paparacëve, ashtu siç ka ndodhur së fundmi. Bora dhe Donaldi janë fotografuar teksa po darkojnë së bashku në një restorant […]

LEXO ME SHUME

Bora Zemani publikon video me Donaldin?

Nëse ka një histori që është bërë aq e ndjekur dhe e komentuar nga i gjithë publiku, është ajo e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj. Pak ditë më parë Semi Jaupaj ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram nga festivali “Sunny Hill”. Deri këtu nuk ka asgjë për t’u çuditur. Por në […]

LEXO ME SHUME

Bora dhe Donaldi hedhin një tjetër ‘hap të rëndësishëm’ në marrëdhënien e tyre

Pasi u shfaqën vazhdimisht së bashku në sytë e publikut dhe pasi mikesha e tyre Semi ‘konfirmoi’ ribashkimin me një foto, Bora dhe Donaldi s’kanë ç’të fshehin më. Ata kanë marrë një “hap të rëndësishëm” në marrëdhënien e tyre, duke i lejuar të gjithë ta marrin vesh se janë bashkë. Pas kaq muajsh, Bora dhe […]

LEXO ME SHUME

Radhën e kishte Bora për të postuar një foto me Donaldin!

Sërish kthehet në vëmendje Bora-Donald! Së fundmi, një foto e Semit me Donaldin dhe Borën bëri xhiron e rrjetit duke ‘vulosur’ kështu rikthimin e këtyre dy të fundit. “Shokë përgjithmonë”, shkruante Semi. Mirëpo, menjëherë pas fotos së Semit, reagoi Trixa e cila haptazi thumbonte dyshen. Ajo ka publikuar një foto të sajën ku shkruan: 2euro. […]

LEXO ME SHUME

Beatrix flet për bashkimin e Borës dhe Donaldit

Beatrix Ramosaj ka folur për herë të parë në lidhje me rikthimin e Donaldit dhe Borës. Gjatë pjesmarrjes në festivalin e klipit shqiptar në Uqin ajo është intervistuar nga gazetarja e emisionit OraVerore, Feride Kuqi ku u pyet se çfarë mendon për ribashkimet e fundit. “Ribashkimet e kujt”- pyeti Triksa teksa gazetarja i tha: P.sh […]

LEXO ME SHUME

Bora dhe Donaldi rikthehen në skenë së bashku?

Moderatorja Bora Zemani së shpejti pritet të moderojë eventin “Dancing With the Stars”.Por, ajo që ka marrë vëmendjen është pjesëmarrja e Donaldit si konkurrent. Duket se produksioni do të vendosë përballë çiftin. Kjo nuk është hera e parë që Donaldi merr pjesë në një sfidë kërcimi. Edhe vite më parë, aktori ishte pjesë e “Dance […]

LEXO ME SHUME

Bora i del në ndihmë Donaldit

Ndonëse u zunë duke bërë blerje së bashku në Genova, Bora Zemani dhe Donald Veshaj prapë nuk e pranojnë që janë ribashkuar. Dyshja janë bërë kryetitull i mediave rozë, sidomos pasi Bora deklaroi se nuk do e falte Donaldin. Megjithatë, ajo është duke bërë të kundërten. Kohët e fundit, Donaldi ka qenë i angazhuar me […]

LEXO ME SHUME