fifi

 Fifi po bëhet nënë për herë të parë!

Fifi di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes! Së fundmi, këngëtarja e njohur është ngjitur në skenën e “Fest 61” me Flori Mumajesin, ku kanë kënduar së bashku. Jo vetëm kaq por ajo ka konfirmuar edhe një lajm mjaft të ëmbël. Ajo do të bëhet nënë për herë të parë. “Jam njeriu më i […]

LEXO ME SHUME

Fifi fshin të gjitha postimet me Adisin në rrjetet sociale

Këngëtarja Filloreta Raçi (Fifi) dhe partneri i saj Adis Patushi janë përfolur gjatë në mediat rozë që pasi dolën publikisht si çift. Së fundmi këngëtarja ka fshirë çdo postim në rrjetin social Instagram, përfshirë edhe fotot me partnerin e saj, Adis Patushin. Mirëpo, Fifi ka lënë vetëm postimin e ndarë mbrëmjen e djeshme, krahas së […]

LEXO ME SHUME

Fifi dhe Adisi në pritje të fëmijës së tyre të parë?

Këngëtarja Filloreta Raçi (Fifi) dhe partneri i saj Adis Patushi janë përfolur gjatë në mediat rozë që pasi dolën publikisht si çift. Deklaratat dhe postimet e tyre në rrjetet sociale kanë tërhequr jo pak vëmendje, ndërsa së fundmi një tjetër lajm rreth çiftit po qarkullon me shpejtësi në rrjet. ‘Albeu.com’, raporton se çifti janë në […]

LEXO ME SHUME

Fifi përplaset sërish me aktivisten e njohur, këtë herë sy më sy

Përplasja mes Fifit dhe Zhaklin Lekatarit bëri bujë të madhe duke u kthye rnë kryefjalën e atyre ditëve. Si duket Fifi nuk e ka lënë me kaq dhe akoma nuk i ka dalë inati me Zhaklinën pasi dyshja janë përplasur dhe njëherë në protestën e djeshme. Fifi ishte organizatorja e protestës së mbajtur ditën e […]

LEXO ME SHUME

Granit Cana thumbon hapur Fifin

Granit Cana, ishte njëri nga banorët e Big Brother Vip Albania më të përfolur gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë. Historia e tij me Fifin bëri bujë të madhe. Teksa u duk se mes dyshes po lindte diçka, përfundoi duke mbetur miq, siç ata të dy ishin deklaruar. Pas daljes së Fifit nga shtëpia ata […]

LEXO ME SHUME

A janë ende bashkë Fifi dhe Adisi?

Pas daljes nga “Big Brother Albania VIP”, Fifi i tregoi të gjithëve se kishte gjetur dashurinë e jetës së saj. Ajo nisi vrullshëm një lidhje të bukur dashurie me Adis Patushin, personazh jo pak i njohur për publikun shqiptar, për faktin që është ish-bashkëshorti i modeles Adrola Dushi. Në rrjete sociale, në rrugë, në koncerte, […]

LEXO ME SHUME

Fifi reagon e revoltuar ndaj komenteve të njerëzve për Adisin

Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi është gjithnjë pranë të dashurit të saj, Adis Patushit. Mirëpo, së fundmi këngëtarja ka marrë kritika dhe ofendime, ku një ndër to e ka shpërndarë në “Story”. “Na ke lodhur k*rin me atë 50-vjeçar që ka fëmijë e mundohesh t’i ngelësh në dorë me zor. Ik vëllaçko mos […]

LEXO ME SHUME

Fifi drejtuar fansave:“Kam 11 muaj pa punë”.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi, publikoi dje një video nga një koncert që ka mbajtur për 13-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Në videon që këngëtarja publikoi dalloheshin qindra qytetarë që festonin dhe kërcenin nën ritmet e këngëve patriotike që ajo këndonte, duke thyer çdo rregull të pandemisë që po e vuan i gjithë rruzulli tokësor. […]

LEXO ME SHUME

Çfarë i ndodhi? Fifi shtrohet në spital.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari ka publikuar së fundmi në Instagram një foto që ka shqetësuar të gjithë fansat e Fifit. Ai ka postuar në Instagram një foto, në të cilën Fifi shihet e shtruar në spital teksa është pa ndjenja, të paktën kështu duket nga imazhi. Këngëtarja shihet e rrethuar nga disa aparatura që […]

LEXO ME SHUME

Dueti mes Bardhit,Fifit dhe Dj Gimi-O do të publikohet së shpejti.

Këngëtari i njohur Bardhyl Idrizi (Bardhi) në një paraqitje të tij televizive, ka bërë të ditur se do të bashkëpunojë me këngëtaren, Fifi. Të dy premtuan se do të jetë një hit i vërtetë dhe që do të publikohet më 10 dhjetor. Ndërkohë, në rrjetin social Instagram, Bardhi ka postuar disa imazhe nga xhirimet. Të […]

LEXO ME SHUME