getinjo

Getinjo dhe Vivien nisin aventurat bashkë

Këtë herë provën e ribashkimit me Vivien e ka dhënë vetë Getinjo. Reperi ka publikuar në Instagram-in e tij një selfie me Thanon, ku duken me maska në kokë. Jo vetëm që janë rikthyer, por edhe po shijojnë disa aventura së bashku. Dyshja kanë eksploruar xhirot me motor. Kujtojmë që Vivien dhe Getinjo u njohën […]

LEXO ME SHUME

Si e pritën Vivien familja e Getinjos?

Vivien Thano mbrëmjen e djeshme është eliminuar nga “Big Brother Vip Kosova”. Ndonëse nuk arriti të shkonte në finale apo të fitonte, me plot gojë mund të themi se ajo ka fituar akoma më shumë. Vivi në “BBVK” njohu Getinjon me të cilin zhvilloi një romancë dashurie teksa ishin të dy brenda. Mirëpo, pjesa më […]

LEXO ME SHUME

Getinjo publikon mesazhet private me Xhulin para hyrjes në “BBVK”

Getinjo nuk e ka pritur aspak mirë faktin që Xhuli e ka përmendur emrin e tij gjatë debateve me Vivin dhe ka publikuar një bisedë private me të. Biseda, e fshirë shpejt nga reperi, tregon disa mesazhe të Xhulit, e cila e fton për një kafe Getinjon. Në mesazhin zanor ajo thotë: “Get çfarë po […]

LEXO ME SHUME

Me kë e ka zëvendësuar Getinjo në shtrat Vivienin?

Reperi Getinjo dhe Vivien Thano janë gjatë gjithë kohës në vëmendjen e të gjithëve. Së fundmi, ata kanë vendosur që të mos e ndajnë shtratin së bashku. Mirëpo, Getinjo ka vendosur që shtratin ta ndajë me reperin e njohur, Stresi. Zënkat dhe pajtimet janë pjesë e një lidhje dhe këtë nuk e shmang dot askush. […]

LEXO ME SHUME

Getinjo arrin shifrën 2 milionë euro në Bitcoin 

Rep artisti i njohur ferizajas Getinjo përmes rrjetit social instagram ka ndarë me ndjekësit e tij të ardhurat e realizuara në një nga lojërat cripto “Bitcoin Casino”. Ai në foton e shpërndarë shihet se ka arritur vlerën e mbi 2 milionë euro. Getinjo ka qenë ndër artistët që jo rrallë ka folur për aktivitetin e […]

LEXO ME SHUME

“Abortoi fëmijën që prisnim dhe iku”, Getinjo rrëfen historinë tronditëse.

Getinjo ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në rubrikën “5 datat” në “Prive”, ku rrëfeu ngjarje të cilat deri më sot i kanë ditur vetëm të afërm të tij. Mes shumë datave të rëndësishme në jetën e tij, ai veçoi vitin 2011, kur ka publikuar këngën e parë me videoklip. Në fakt kjo këngë nuk […]

LEXO ME SHUME

Policia e Kosovës gjobitë Getinjon.

Rep-artisti i njohur shqiptar, Getinjo, është shumë i preferuar nga fansat shqiptar. Ai në rrjete sociale është mjaft aktiv, derisa shpërndan informacione të shumta nga jeta dhe karriera e tij. Reperi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka bërë të ditur së është gjobitur në trafik. Në postimet në vazhdim reperi shihet duke shkuar […]

LEXO ME SHUME

Stresi dhe Getinjo vijnë me një bashkëpunim.

 Stresi dhe Getinjo kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin dhe kanë punuar për një projekt që ka për t’u kthyer menjëherë në hit! Dje dy reperët kanë lançuar në Youtube projektin e ri të titulluar “S’jam dorzu”. “Dhimbjet qe ti jep jeta smun i ndal edhe nese i pi 100 brufena..jeta e tille ta bon zemren […]

LEXO ME SHUME

Stresi dhe Getinjo po vijnë me një super bashkëpunim!

 Stresi dhe Getinjo kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin dhe kanë punuar për një projekt që ka për t’u kthyer menjëherë në hit! Vetë Stresi e ka dhënë këtë lajm të bukur në llogarinë e tij në Instagram, duke zbuluar edhe vijën melodike të këngës së re, teksa tregon se po bashkëpunon me Getinjon. “Mushnu Men […]

LEXO ME SHUME