kiara tito

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME

Luizi “heq dorë” nga çmimi i madh i BBV?

Në një bisedë që është zhvilluar në ambientet e shtëpisë më të njohur në Shqipëri, deklarata e Oltës ka qenë vërtetë shqetësuese. Ajo është shprehur se në këtë pikë të lojës edhe Luizi e do jashtë shtëpisë Kiarën, por e ka të pamundur ta artikuloj këtë gjë. Ndërkohë që nga ana tjetër ka qenë Luizi […]

LEXO ME SHUME

Kiara ka përgatitur një surprizë për Luizin

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti i parë që u krijua në edicionin e këtij viti të ‘Big Brother VIP Albania’. Dyshja prej javësh kanë nisur një lidhje dashurie brenda shtëpisë së famshme dhe tashmë romancë po e shijojnë para një publiku të madh nga të cilët ndiqen vazhdimisht. Në rrjet komentohet shumë se […]

LEXO ME SHUME

 Luizi akuzohet për dhunë ndaj Kiarës!

Qoftë apo jo i tillë çdo gjest i Luizit ndaj Kiarës duket se merret si dhunë në “BBV”. Siç është rasti i fundit, gjatë “Prime-t” të mbrëmshëm (14 mars), ku Olta i mëshon faktit se këngëtari e ka gjuajtur moderatoren. Bëhet fjalë për fragmentin kur Luizi flet me Qetsorin gjatë spektaklit dhe Kiara e shtyn […]

LEXO ME SHUME

Olta dhe Kiara nxjerrin sekretin e kontratave

Dy e nga dy, banorët e “Big Brother Vip” po zhvillojnë lojën “siameze”. Olta ndodhet në një bluzë me Luizin, ndërsa Kiara me Dean. Së fundmi katërshja janë ulur së bashku në oborr, ku një bisedë me zë të ulët midis vajzave ka tërhequr shumë vëmendje. Nga ajo çfarë bisedojnë, Olta dhe Kiara lënë të […]

LEXO ME SHUME

Luiz Ejlli: “Big Brother-in” do ta fitojë Kiara

Luizi e ka shprehur disa herë brenda “BBV” se fitorja e këtij formati ishte qëllimi i tij kryesor, por gjithçka ndryshoi kur ai u njoh me Kiarën. Pyetja e të gjithëve ishte se kush është më r rëndësishme për Luizin, Kiara apo loja dhe këngëtari ka krijuar konfuzion me përgjigjet e tij. Ai ka deklaruar […]

LEXO ME SHUME

Luiz Ejlli bën tatuazh brenda “BBV”

Dashuria e Luiz Ejllit për Kiara Titon, sipas këngëtarit ka lindur që me 24 dhjetor 2022, nata kur u bë pjesë e ‘Big Brother VIP Albania’. Sipas Luizit, atë natë ai u dashurua me shikim të parë me moderatoren, të cilën e cilëson si femrën më të bukur që ia kanë parë sytë. Lidhja e […]

LEXO ME SHUME

Kiara dhe Luizi pajtohen me njëri-tjetrin

Vetëm ata të dy, ballë për ballë me njëri-tjetrin kanë sqaruar të gjitha mosmarrëveshjet e tyre. Kiara i ka kërkuar që të ketë më shumë kujdes me sjelljen e tij në vazhdim, ndërsa Luizi të cilit i shkëlqenin sytë është shprehur se pas asaj që kaluan as nuk e çon ndër mend diçka të tillë […]

LEXO ME SHUME

Luizi bëhet xheloz për Kiarën, reagon ashpër ndaj saj

Çifti Luiz-Kiara nuk po kalon ditët e tij më të mira, madje kanë nisur edhe aludimet e diskutimet për të ardhme e dyshes. Situata e ndodhur dy  ditë më parë mes tyre, ka sjellë një lumë reagimesh, edhe gjatë Prime-it të mbrëmshëm, ku çifti nuk pati sërish një sqarim apo pajtim. Madje në fund të […]

LEXO ME SHUME

Situata e fundit Luiz-Kiara që solli shumë debate dhe pikëpyetje

Një mision i vendosur nga “Vëllai i Madh” për vajzat  e shtëpisë, krijoi kaos, solli lot, debate dhe një situatë të vështirë për Kiara Titon. Ermiona iu komunikoi vajzave të tjera se “Big Brother” iu ka dhënë një mision, ku duhet të injorojnë djemtë e shtëpisë, të mos flasin me ta, të mos reagojnë dhe […]

LEXO ME SHUME