kim kardashian

Kim e ka tradhtuar Kanye-n me lojtarin e NBA? Reperi ‘godet’ me deklaratën e radhës

Kanye West ka habitur së fundmi me një tjetër deklaratë. Ai pretendon tashmë se ish-bashkëshortja e tij, Kim Kardashian e ka tradhtuar me lojtarin e NBA Chris Paul. Këtë deklaratë ai e bëri përmes një postimi së fundmi në Twitter. “Para se të largohemi nga këtu, e kapa këtë djalë me të. Natën e mirë”, […]

LEXO ME SHUME

Kim Kardashian kërkon një partner avokat

Kim Kardashina ishte e ftuar në “The Late Late Show” me James Corden, ajo shpalosi të reja rreth jetës së saj dhe nuk mungoj pyetje rreth jetës romantike. Ajo bëri shkak duke thënë se partnerin e saj të ardhshëm duhet t’a takoj avokat ose mjekë. 41-vjeçarja, u nda nga komediani Pete Davidson, 28 vjeç, muajin […]

LEXO ME SHUME

Ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Diferenca në moshë e Kim Kardashian dhe Pete Davidson bëri që ata të ndaheshin në fillim të kësaj jave, konfirmuan burimet ekskluzivisht për Page Six. “Pete është 28 vjeç dhe Kim është 41 – ata janë në vende shumë të ndryshme për momentin”, thotë burimi i brendshëm. “Pete është krejtësisht spontan dhe impulsiv dhe dëshiron që […]

LEXO ME SHUME

Kim Kardashian e Dua Lipa bashkë në një pistë mode

Balenciaga ka bërë bashkë figura të shquara të modës, artit e muzikës në një parakalim luksi të modës në Paris. Dua Lipa,Kim Kardashian,Nicole Kidman, Bella Hadid, Naomi Campbell ishin disa nga figurat që parakalun në tepihun e modës. Kjo ishte hera e parë që Kim Kardashian parakalon në pistë mode pas pagesës së majme që […]

LEXO ME SHUME

Provat tregojnë se Kim Kardashian ndoshta nuk e dëmtoi fustanin e Marilyn Monroe

Muajin e kaluar, Kim Kardashian ngjalli polemika kur mori pjesë në “Met Gala” me fustanin  që Marilyn Monroe veshi kur i këndoi “Happy Birthday” presidentit të atëhershëm John F. Kennedy. Fustani mban rekordin si fustani më i shtrenjtë i shitur ndonjëherë në ankand por ata e lejuan Kim-in të vishte për një kohë të shkurtër […]

LEXO ME SHUME

Kim Kardashian jep lajmin tronditës për motrën e saj

Khloe Kardashian pati mbështetjen e motrave të saj gjatë episodit shpërthyes të së mërkurës në “The Kardashians”, pasi Kim zbuloi bombën më të fundit të mashtrimit të Tristan Thompson. Skenat përmbyllëse të episodit të serialit panë kamerat që vrapuan drejt palestrës së Kim në orët e para për të kapur reagimin e yllit ndaj raportit […]

LEXO ME SHUME

Kim Kardashian merr kërcnime për kanosje jete

Kim Kardashian thotë se jeta e saj dhe e fëmijëve të saj janë në rrezik, pasi mori një sërë letrash që kërcënojnë jetën e tyre dhe një ku shkruesi kërcënoi se do të hidhte në erë zyrën e saj me një bombë. Avokati i Kim, Shawn Holley, u dërgua në gjykatë të hënën për të […]

LEXO ME SHUME

Kim Kardashian pas divorcit me Kanye po kalon trauma.

 Kardashian flet për më shumë dramë që përfshin ish-in e saj Kanye West, ndërkohë që pranon gjithashtu se ka pasur “atak paniku” për gjetjen e identitetit të saj të modës pas vitesh stilimi nga vetë West . 41-vjeçarja Kim zbuloi se shkoi në eventin e saj të parë pa u stiluar nga Kanye, i cili […]

LEXO ME SHUME

Kim Kardashian mbështetë Kanye West.

Reperi Kanye West publikoi albumin e tij të shumëpritur “Donda”, në nder të nënës së tij që nuk jeton më. “Inaugurimin” e këtij albumi ai e mbajti në stadiumin Mercedes-Benz të Atlantës, ku u mblodhën mijëra njerëz për ta mbështetur. Dhe ashtu siç pritej, në radhën e parë të njerëzve u ul pikërisht Kim Kardashian, e cila […]

LEXO ME SHUME

Kim Kardashian humbet ekuilibrin, bie në ujë.

Kim Kardashian po shijon pushimet dhe nuk ngurron aspak që të ndajë me fansat momente gjatë tyre. Së fundmi, ylli ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë “surf”. Në një moment, Kim ka humbur ekuilibrin dhe është zhytur në det dhe kjo video po bën xhiron e rrjetit.

LEXO ME SHUME