SHOWBIZ

Taulant Bajraliu sjell hitin e kësaj vere “Qika e Babes”.

Njëri ndër këngëtarët më të suksesshëm të skenës muzikore shqiptare dhe me zërin e tij të mrekullueshëm që në qdo kohë nuk ndalet duke sjellur hite,poashtu edhe dje Taulant Bajraliu ka sjellur projektin e tij më të ri “Qika e Babes”,me një tekst shumë prekës,që në dëgjim të parë do të ju pëlqej.

Videolipi është punuar deri në detaje nga MProduction,teskti nga Kreshnik Avdiu dhe orkestrimin Egzon Bajraliu.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top