SHOWBIZ

Taulant dhe Granit Xhaka i bëjnë dhuratë luksoze babit të tyre.

Pa asnjë arsye të veçantë, dy futbollistët e njohur Granit dhe Taulant Xhaka, i kanë bërë babait të tyre një super dhuratë.

Ata i kanë blerë babait një makinë luksoze të markës “Benz”, teksa e kanë ndarë edhe me ndjekësit në Instagram.

“Dhuratë nga unë dhe Graniti,për babain më të mirë në botë”,ka shkruar Taulanti përkrahë fotos ndërsa në foto shfaqet babai teksa teston makinën e re.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top