SHOWBIZ

Tayna apo Melinda? Rina bën zgjidhjen e saj.

Të shtunën që lamë pas, reperja Rina Balaj ishte një ndër të ftuarat e emisionit të Luana Vjollcës, “Shiko Kush Luan”.

Rina i ka befasuar të gjithë gjatë mbrëmjes, ku luajti lojën ‘paintball’, duke u vendosur përballë personazheve që nuk kanë thënë edhe aq gjëra të mira për të.

Por, ndryshe prej tyre, reperja zgjodhi mos tu përgjigjej me të njëjtën monedhë. Në këtë listë ishte edhe Tayna, me të cilën Rina pranoi se janë qetësuar gjakërat, teksa e pyetur nëse do kishte bërë një bashkëpunim me të u përgjigj:

Do të kisha bashkëpunuar me të gjithë pa problem.

Në afterparty-n e emisionit, Rina është vënë përballë disa pyetjeve si të gjithë të ftuarit e tjerë dhe edhe kësaj here na ka befasuar!

Reperes i është kërkuar të zgjedhë mes Taynës dhe Melindës dhe gjejeni pak si u përgjigj?

Të dyja!- tha Rina, duke lënë të kuptohet se gjithçka i ka mbetur pas të shkuarës dhe gjërat tashmë janë në paqe.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top