SHOWBIZ

Tayna bën ‘xhiro’ gjatë orës policore.

Si duket për Taynën nuk vlenë ora policore.

Qeveria e Kosovës, së fundmi ka miratuar masat e reja për parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Qyteteve të cilat kanë hyrë në “Zonën e Kuqe”, u ndalohet qarkullimi pas orës 19:00 deri në orën 5 të mëngjesit dhe ndër to është edhe Prishtina.

Si duket për rep-artisten Tayna nuk vlenë ora policore. Ajo e ka publikuar një Instastory ku shihet duke e ngarë veturën e saj “BMW” nëpër qytet.

Nuk dihet nëse ajo ka pasur apo jo leje qarkullimi.

“Si është ta hash fare”, ka shkruar ndër të tjera Tayna.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top