SHOWBIZ

Tayna feston sot ditëlindjen e 24-të.

Ditën e sotme, reperja e njohur Tayna ka ditëlindjen dhe ndryshe nga çdo personazh tjetër, ajo nuk ka pritur aspak dhe ka uruar menjëherë veten sapo akrepat kanë shënuar 00:00.

Në llogarinë e saj në Instagram, Tayna ndau një foto super seksi ku uronte veten për ditën e shënuar.

“Çika sa 10 djem”, siç ajo quan veten, ka lindur më 14 dhjetor të vitit 1996 dhe sot mbush 24 vjeç.

Me 14 dhjetor u kriju kjo kryevepra k’tu.Çike sa 10 djem për familje e çike mas 7 djemve n’hip-hop.Çdo vit e ma shumë update vetes e çdo ditë e ma shumë mirënjohëse për gjithçka që jom e kom.Urime festa jem e preferume”.-ka shkruar reperja krahas postimit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top