SHOWBIZ

Tayna i bën surprizë Butrintit në mes të koncertit!

Së fundmi Tayna dhe Butrint kanë qenë së bashku në të njëjtin koncert.

Një e papritur ka ndodhur në skenë, ku Tayna ka ndërprerë koncertin. Ajo ka thënë se i ka bërë një dhuratë mikut të tij, Butrintit.

Ajo thekson se i ka blerë një palë syze pasi ia kishte thyer në një prej koncerteve në Zvicër.

“Veç pak se kam një surprizë për Butrintin. Pasi ia kam thyer syzet në një festival në Zvicër ia kam blerë një palë tjetër”, thotë ajo.

“Tayna faleminderit, e kujdesshme je”, ka shkruar Butrinti teksa ka publikuar videon.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top