SHOWBIZ

Tayna së shpejti me një projekt të ri muzikorë?

Vetëm një muaj më parë, reperja e njohur Tayna lançoi projektin e saj më të ri në bashkëpunim me artistin e famshëm L’Algerino, të titulluar “Moona”.

Brenda këtij muaji, kënga e tyre i ka kaluar 8 milion kikime në Youtube dhe po pëlqehet shumë nga publiku.

Pas “Moona”, reperja i është përveshur punës për projekte të reja dhe sot na ka dhënë një detaj në llogarinë e saj në Instagram.

Tayna jo vetëm që ka ndryshuar look, por është veshur super seksi dhe ka pozuar para kamerës, ndërsa fotoja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

“Magdalena”- shkruan këngëtarja krahas pozës së saj, duke na bërë të dyshojmë se ky do të jetë titulli i këngës së re.

Megjithatë, nuk e dimë nëse ky projekt do të jetë rep apo këngë dashurie (Më shumë na duket si baladë).

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top