SHOWBIZ

“Tradhtare”/ Kë po e thumbon Atdheu i Për’puthen?

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, ka marr vëmendje me një video në llogarinë e tij në Instagram.

Me çdo postim ai po thumbon dhe po hedh kunja.

Edhe sot ndau një moment kur në veturën e tij po dëgjohet muzika e reperit S4MM me titullin “Tradhtare.”

Ndërsa po dëgjon këngën, ai e drejton kamerën duke e fokusuar tek titulli i këngës.

As kësaj radhe nuk zbuloi se kujt po i drejtohen, duke lënë çdo gjë enigmë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top