SHOWBIZ

Tuna bën reagimin e papritur ndaj Patrisit

Së fundmi Tuna ka lëshuar një deklaratë mjaft thumbuese për ish-partnerin e saj.

Këngëtarja këtë periudhë po e kalon në spital me fëmijët e saj dhe Patrisi nuk është aty për fëmijët e tij.

”Baba që bën hiking teksa fëmijët e tij janë të shtruar në spital”, shkruhet në postimin e publikuar nga këngëtarja.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top