SHOWBIZ

Tuna i bën “diss” Patrisit

Tuna Sejdi po qëndron në pushime disa ditë bashkë me dy mike të saj, këngëtaret Adelina Tahiri e Big Mama.

Një “girls trip” sigurisht që është i mbushur me përplot situata komike dhe plot atmosferë.

Në një moment, Tuna duket të ketë eksperimentuar pak edhe me pjesën e instrumenteve, duke i “hyrë në territor” Patrisit.

Momentin e ka ndarë me ndjekësit Bigu e cila këtë e ka konsideruar “diss” të Tunës ndaj Patrisit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top