SHOWBIZ

Tuna-Patris tani i shtohen drama të reja, veprimi i fundit i këngëtares tregon shumë

Historia e këngëtares Tuna Sejdi me Patris Berishën është përfolur prej shumë kohësh në mediat rozë. Çifti janë aluduar gjatë për ndarje dhe ribashkime, ndërsa së fundmi Tuna ka trazuar përsëri rrjetin.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto të dy djemve të saj në Instastory, ndërsa në fund e përmbyll me një deklaratë pikërisht për baballarët.

“Baballarët e vërtetë i mbështesin fëmijët e tyre pas pasur nevojë që t’jua thotë ligji që duhet ta bëjnë”– thuhet në postimin e shpërndarë nga Tuna.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top