SHOWBIZ

“Urime martesa vlla”,kënga më e re e Gentjana Gjergjit.

Ajo është një këngëtare mjaft e dashur dhe e kërkuar kudo,ashtu siç kishte paralajmëruar këngëtarja Gentjana Gjergji disa ditë më parë ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Urime martesa vlla” ,për të qenë një hit i dasmave shqiptare.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top