SHOWBIZ

Valbona & Bashkim Spahiu publikojnë projektin e ri.

Disa ditë më parë këngëtarja e njohur Valbona Spahiu përmes disa fotove në rrjetin social Instagram kishte paralajmëruar që së shpejti do të sjellë projektin e ri në bashkëpunim me këngëtarin Bashkim Spahiu.

Ditën e sotme ata publikuan këngën e tyre të titulluar “Motra për vlla”,për muzikën është kujdesur Emin Aliu,tekstin Sami Aliu,për videoklipin Time Pictures,orkestrimin Perparim Qamili -Limi,mix&master Meti Neziri dhe është publikuar nga kanali zyrtar i Baresha Music.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shpresojmë të ju pëlqej,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top