SHOWBIZ

Valbona dhe Bashkim Spahiu së shpejti me projekt të ri

Padyshim që këngët e saj gjithmonë kanë qenë të suksesshme dhe të pëlqyera mjaftë shumë në gjithë vendin.

Këngëtarja e njohur Valbona Spahiu së shpejti do të sjellë një projekt të ri në bashkëpunim me këngëtarin Bashkim Spahiu që titullohet “Motra me vllazni”.

Një ndër projektet e saj që së fundmi ka bërë bujë është “Mos qaj Nënë”,ku ka arritur mbi 300.000 klikime.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top