SHOWBIZ

Valbona Spahiu se shpejti me projekt të ri.

Zë i njohur në vendin tonë dhe shum e dashur nga publiku këngëtarja Valbona Spahiu së shpejt do të publikoj projektin e saj të ri të titulluar “për Nënën” .

Një ndër këngët që së fundmi ka bërë bujë ishte coveri “Nuk t’harroj”,e cila ka arritur mbi 200.000 klikime .

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top