SHOWBIZ

Valbona Spahiu sjellë projektin e radhës.

Ashtu siç kishte paralajmëruar këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun dy ditë më parë ka publikuar hitin e radhës.

“Mos bon hile” titullohet projekti më i ri i Valbona Spahiut që padyshim u pëlqye mjaftë shumë nga publiku.

Për tekstin u kujdes Dashurim Azizi,orkestrimin Besnik Zekolli, për videoklipin e përgatitur në detaje u kujdes produksioni A Film dhe u publikua në kanalin zyrtar të Baresha Network.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top