SHOWBIZ

“Vetullzeza” nga Mahmut Ferati dhe Sinkoppa arrin 100.000 shikime.

Mahmut Ferati një nga ikonat e muzikës popullore në vendin ton pak ditë më parë kishte lansuar projektin e tijë më të ri të titulluar “Vetullzeza” me bashkëpunim me reperin e ri “Sinkoppa”.

Në një kohë shumë të shkurtër kjo këngë ka arritur të grumbulloj plot 100.000 shikime në kanalin zyrtar në YouTube të Mahmut Ferati.

Këngën e plot mundë tra ndiqni më poshtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top