SHOWBIZ

Vida Kunora sjellë projektin e ri,”Pa martu nuk rrihet ma”.

Vida Kunora njëra ndër këngëtaret e preferuara në vendin tonë rreth një muaj më parë ka sjellur projektin e saj të radhës në bashkëpunim me produksionin Donjeta që titullohet “Pa martu nuk rrihet ma”.

Kënga është pritur mjaftë mirë ku për një kohë të shkurtër ka arritur afro gjysmë milion shikime.

Për tekstin dhe muziken është përkujdesur Fran Kodra dhe orkestrimin Vedat Lushtaku.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top