SHOWBIZ

“Vjehërr mos u anko”,nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi arrin 1 milion klikime.

Këngëtarja e njohur Kumrije Mustafa në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Besim Krasniqi se fundmi kanë publikuar projektin e tyre më të ri që titullohet “Vjehërr mos u anko”,ku për një kohë shumë të shkurtër ka arritur 1 milion klikime dhe është kthyer mënjeherë në hit.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top