SHOWBIZ

“Vjehërr mos u anko”,projekti më i ri i Kumrije Mustafës & Besim Krasniqit.

Disa ditë më parë këngëtarja e njohur Kumrije Mustafa në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Besim Krasniqi kanë publikuar projektin e tyre më të ri të titulluar “Vjehërr mos u anko”,që është një këngë shumë e përshtatshme për vjehërrat dhe nuset në ditët e sotme.

Kënga është pritur mjaftë mirë nga publiku kur për një kohë shumë të shkurtër ka arritur afro gjysmë milion shikime.

Këngën e plotë mund ta gjeni me poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top