SHOWBIZ

Xhela Abazi publikon projektin e ri

Ai njihet për zërin dhe sukseset në të gjitha projektet e tij që gjithmonë rrëmben zemrat e publikut.

Ditën e djeshme këngëtari i njohur dhe shum i dashur për publikun,Xhela Abazi ka sjellë projektin e tij më të ri.

Pi cigare“,titullohet kënga më e re nga Xhela e cila u lansua me videoklip.

Muzikën dhe tekstin Fadil Topalli,orkestroi Wirusi dhe për videoklipin u përkujdes Time Picture.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top