SHOWBIZ

Xhela Abazi së shpejti me një bashkëpunim?

Këngëtari i njohur Xhela Abazi së shpejti do të vijë në bashkëpunim me këngëtaren Xhida Gashi këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetin social Instagram por ende nuk dihet data e publikimit.

Ai njihet si një këngëtarë i suksesshëm dhe me një zë të mrekullueshëm.

Një ndër këngët e tij që ka bërë bujë të madhe është “M’qani shok”,ku ka arritur mbi 3 milion klikime.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top