SHOWBIZ

Ylli Behluli talenti I cili po quhet bilbili I ri nga Mushtishti

Ylli Behluli është 17 vjeq nga Mushtishti I Suharekës vend I njohur si vatër e traditës kulturo-artistike

Ylli edhe pse I ri në moshë ka vendosur që ëndrra e tijë fëmijrore të bëhet realitet.

Ai është pjesë e labelit Baresha Music ku ka lansuar 2 këngë profesionale me videoclip.

Ylli ka arritur që të bëj për vete shumë ndjekës dhe adhurues të kënges së tijë.

Falë projekteve të bukura Ylli ka arritur që të krijoj shumë lidhje me artista të njohur të estrades shqipe.

Se a do ketë ndonjë bashkëpunim me ndonjë prej bilbilave të Mushtishtit mbetet të shihet.

Baresha News//

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top