SHOWBIZ

Young Zerka thotë se ka fshirë çdo gjë të Ronela Hajatit.

Këngëtarët shqiptarë Young Zerka dhe Ronela Hajati po shijonin një lidhje dashurie prej vitesh, teksa prej disa muajsh raportohet se janë ndarë.

Zerka së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, gjersa në mesin e shumë pyetjeve nuk munguan edhe ato ngacmuese për ish-të dashurën e tij.

Në një nga sfidat, artistit i duhej të zbulonte bisedën e fundit që bëri me ish-partneren Ronela Hajatin.

Ai thotë se nuk ka asnjë bisede më të, pasi i ka fshirë të gjitha.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top